• Mucky Nutz Sada blatníků Mucky Nutz Fialový - Blatníky

  Mucky Nutz Sada blatníků Mucky Nutz Fialový

  485 

  Krátký popis – Sada blatníků MUCKY NUTZ – Face Fender + Butt Fender fialový – přední plastový blatník + zadní blatník Face Fender fialový váha pouze 25 gramů!!! 2. Univerzálnost 3. Jednoduchá rychlá montáž a demontáž – suchý zip dodáván společně s blatníkem 4. Účinnost, protekce před blátem v obličeji 5. Elegantní design 6. Lze instalovat jak na 26, 27 1/2, a 29 palcová kola Velikost: délka 210 mm , šířka 255 mm Uchycení: suchým zipem(páskou) šíře 1cm, spoj je pevný, vodě odolný a lze opakovaně nasadit či upevnit, délka suchého zipu je cca 80cm, suchý zip je potřeba nastřihat dle velikosti/obvodu vidlice a podkovy s přesahem cca 3cm elektrikářská stahovací páska – spoj je trvalý bez možnosti opětovného uchycení   Butt Fender fialový 1.Váha pouze 30 gramů! 2.Silnější plast pro lepší tuhost a tím i protekci 3.Jednoduchá a rychlá montáž a demontáž bez nutnosti kompletace 4.Účinnost, protekce před mokrými zády a především suchý zadek 5.Elegantní design Velikost: délka 330 mm , šířka 135 mm (doplnky_ke_kolum)

 • Sks Blatník Shockboard XL front White / Bílá - Blatníky

  Sks Blatník Shockboard XL front White / Bílá

  409 

  Krátký popis – MTB predný blatník, rýchle uvolnenie univerzálneho adaptéru aj pre Cannondale Headshok alebo aj pre pevné vidlice. Veľmi ľahký a extrémne pevný. Hmotnosť 110g. (doplnky_ke_kolum)

 • Mucky Nutz Sada blatníků Mucky Nutz Oranžový - Blatníky

  Mucky Nutz Sada blatníků Mucky Nutz Oranžový

  485 

  Krátký popis – Sada blatníků MUCKY NUTZ – Face Fender + Butt Fender oranžový – přední plastový blatník + zadní blatník Face Fender oranžový váha pouze 25 gramů!!! 2. Univerzálnost 3. Jednoduchá rychlá montáž a demontáž – suchý zip dodáván společně s blatníkem 4. Účinnost, protekce před blátem v obličeji 5. Elegantní design 6. Lze instalovat jak na 26, 27 1/2, a 29 palcová kola Velikost: délka 210 mm , šířka 255 mm Uchycení: suchým zipem(páskou) šíře 1cm, spoj je pevný, vodě odolný a lze opakovaně nasadit či upevnit, délka suchého zipu je cca 80cm, suchý zip je potřeba nastřihat dle velikosti/obvodu vidlice a podkovy s přesahem cca 3cm elektrikářská stahovací páska – spoj je trvalý bez možnosti opětovného uchycení   Butt Fender oranžový 1.Váha pouze 30 gramů! 2.Silnější plast pro lepší tuhost a tím i protekci 3.Jednoduchá a rychlá montáž a demontáž bez nutnosti kompletace 4.Účinnost, protekce před mokrými zády a především suchý zadek 5.Elegantní design Velikost: délka 330 mm , šířka 135 mm (doplnky_ke_kolum)

 • Mucky Nutz Sada blatníků Mucky Nutz Žlutá - Blatníky

  Mucky Nutz Sada blatníků Mucky Nutz Žlutá

  485 

  Krátký popis – Sada blatníků MUCKY NUTZ – Face Fender + Butt Fender žlutý – přední plastový blatník + zadní blatník Face Fender žlutý váha pouze 25 gramů!!! 2. Univerzálnost 3. Jednoduchá rychlá montáž a demontáž – suchý zip dodáván společně s blatníkem 4. Účinnost, protekce před blátem v obličeji 5. Elegantní design 6. Lze instalovat jak na 26, 27 1/2, a 29 palcová kola Velikost: délka 210 mm , šířka 255 mm Uchycení: suchým zipem(páskou) šíře 1cm, spoj je pevný, vodě odolný a lze opakovaně nasadit či upevnit, délka suchého zipu je cca 80cm, suchý zip je potřeba nastřihat dle velikosti/obvodu vidlice a podkovy s přesahem cca 3cm elektrikářská stahovací páska – spoj je trvalý bez možnosti opětovného uchycení   Butt Fender žlutý 1.Váha pouze 30 gramů! 2.Silnější plast pro lepší tuhost a tím i protekci 3.Jednoduchá a rychlá montáž a demontáž bez nutnosti kompletace 4.Účinnost, protekce před mokrými zády a především suchý zadek 5.Elegantní design Velikost: délka 330 mm , šířka 135 mm (doplnky_ke_kolum)

 • Sks Blatník Shockblade II 28"-29" přední Uni - Blatníky

  Sks Blatník Shockblade II 28″-29″ přední Uni

  549 

  Krátký popis – Velice kvalitní přední blatník. Uchycení do vidlice. Vhodný pro 28″ a 29″ kola. Hmotnosť 112g. (doplnky_ke_kolum)

 • Mucky Nutz Sada blatníků Mucky Nutz Reflexní - Blatníky

  Mucky Nutz Sada blatníků Mucky Nutz Reflexní

  485 

  Krátký popis – Sada blatníků MUCKY NUTZ – Face Fender + Butt Fender reflexní – přední plastový blatník + zadní blatník Face Fender reflexní váha pouze 25 gramů!!! 2. Univerzálnost 3. Jednoduchá rychlá montáž a demontáž – suchý zip dodáván společně s blatníkem 4. Účinnost, protekce před blátem v obličeji 5. Elegantní design 6. Lze instalovat jak na 26, 27 1/2, a 29 palcová kola Velikost: délka 210 mm , šířka 255 mm Uchycení: suchým zipem(páskou) šíře 1cm, spoj je pevný, vodě odolný a lze opakovaně nasadit či upevnit, délka suchého zipu je cca 80cm, suchý zip je potřeba nastřihat dle velikosti/obvodu vidlice a podkovy s přesahem cca 3cm elektrikářská stahovací páska – spoj je trvalý bez možnosti opětovného uchycení   Butt Fender reflexní 1.Váha pouze 30 gramů! 2.Silnější plast pro lepší tuhost a tím i protekci 3.Jednoduchá a rychlá montáž a demontáž bez nutnosti kompletace 4.Účinnost, protekce před mokrými zády a především suchý zadek 5.Elegantní design Velikost: délka 330 mm , šířka 135 mm (doplnky_ke_kolum)

 • Mucky Nutz Sada blatníků Mucky Nutz Bílý - Blatníky

  Mucky Nutz Sada blatníků Mucky Nutz Bílý

  485 

  Krátký popis – Sada blatníků MUCKY NUTZ – Face Fender + Butt Fender bílý – přední plastový blatník + zadní blatník Face Fender bílý váha pouze 25 gramů!!! 2. Univerzálnost 3. Jednoduchá rychlá montáž a demontáž – suchý zip dodáván společně s blatníkem 4. Účinnost, protekce před blátem v obličeji 5. Elegantní design 6. Lze instalovat jak na 26, 27 1/2, a 29 palcová kola Velikost: délka 210 mm , šířka 255 mm Uchycení: suchým zipem(páskou) šíře 1cm, spoj je pevný, vodě odolný a lze opakovaně nasadit či upevnit, délka suchého zipu je cca 80cm, suchý zip je potřeba nastřihat dle velikosti/obvodu vidlice a podkovy s přesahem cca 3cm elektrikářská stahovací páska – spoj je trvalý bez možnosti opětovného uchycení   Butt Fender bílý 1.Váha pouze 30 gramů! 2.Silnější plast pro lepší tuhost a tím i protekci 3.Jednoduchá a rychlá montáž a demontáž bez nutnosti kompletace 4.Účinnost, protekce před mokrými zády a především suchý zadek 5.Elegantní design Velikost: délka 330 mm , šířka 135 mm (doplnky_ke_kolum)

 • Mucky Nutz Sada blatníků Mucky Nutz Červený - Blatníky

  Mucky Nutz Sada blatníků Mucky Nutz Červený

  485 

  Krátký popis – Sada blatníků MUCKY NUTZ – Face Fender + Butt Fender červený – přední plastový blatník + zadní blatník Face Fender červený váha pouze 25 gramů!!! 2. Univerzálnost 3. Jednoduchá rychlá montáž a demontáž – suchý zip dodáván společně s blatníkem 4. Účinnost, protekce před blátem v obličeji 5. Elegantní design 6. Lze instalovat jak na 26, 27 1/2, a 29 palcová kola Velikost: délka 210 mm , šířka 255 mm Uchycení: suchým zipem(páskou) šíře 1cm, spoj je pevný, vodě odolný a lze opakovaně nasadit či upevnit, délka suchého zipu je cca 80cm, suchý zip je potřeba nastřihat dle velikosti/obvodu vidlice a podkovy s přesahem cca 3cm elektrikářská stahovací páska – spoj je trvalý bez možnosti opětovného uchycení   Butt Fender červený 1.Váha pouze 30 gramů! 2.Silnější plast pro lepší tuhost a tím i protekci 3.Jednoduchá a rychlá montáž a demontáž bez nutnosti kompletace 4.Účinnost, protekce před mokrými zády a především suchý zadek 5.Elegantní design Velikost: délka 330 mm , šířka 135 mm (doplnky_ke_kolum)

 • Sks Blatník Raceblade Pro Silver - Blatníky

  Sks Blatník Raceblade Pro Silver

  899 

  Akční – ne (doplnky_ke_kolum)

 • SKS Shockblade II - Blatníky

  SKS Shockblade II

  549 

  Akční – ne (doplnky_ke_kolum)

 • Sks Blatník Velo 47 Trekking set 28" Uni - Blatníky

  Sks Blatník Velo 47 Trekking set 28″ Uni

  479 

  Barva – černá (doplnky_ke_kolum)

 • Woom blatník na Woom 4 - Blatníky

  Woom blatník na Woom 4

  790 

  Určení – dětské (doplnky_ke_kolum)

 • Sks Blatník Crossboard set 26" Uni - Blatníky

  Sks Blatník Crossboard set 26″ Uni

  399 

  Barva – černá (doplnky_ke_kolum)

 • Sks Blatník Bluemels matt 28" Black matt 45 mm - Blatníky

  Sks Blatník Bluemels matt 28″ Black matt 45 mm

  865 

  Barva – černá (doplnky_ke_kolum)

 • Sks Blatník Shockboard Vario přední Uni - Blatníky

  Sks Blatník Shockboard Vario přední Uni

  549 

  Barva – černá (doplnky_ke_kolum)

 • Sks Blatník Commuter Hybrid 45mm 28" Black - Blatníky

  Sks Blatník Commuter Hybrid 45mm 28″ Black

  599 

  Barva – černá (doplnky_ke_kolum)